Buď FIT s DNM

Buď FIT s Deníčkem nastávající matky

Projekt, který se zrodil v mé hlavě a na jaře roku 2017 se uskutečnil poprvé v počtu 40-ti maminek. Během roku 2017 se uskutečnila akce celkem 3x včetně jedné vnitřní. V červnu roku 2018 jsem v rámci mého šestinedělí zorganizovala opět tuto akci a tentokrát za účasti 88 maminek + hromady dětí :)  Pátá akce v pořadí se uskutečnila v červnu 2019 za účasti 72 maminek a jednoho tatínka :) 

A ta šestá a zároveň vlastně velké poprvé? :)

První pobyt BUĎ FIT s DNM - SLAPY

Ve dnech 29.-31.8.2020 jsme si zpestřili poslední prázdninový víkend na Slapech, kde jsme si společně s 36 maminkami daly do těla. O zábavu nebyla nouze, i díky deštivému počasí, které nám ale nepřekazilo plány si to skvěle užít .

Čekala na nás vodní záchranná služby a kurz první pomoci, který jsme zakončili jízdou na záchranářském člunu. Děti i maminky byly nadšené Večer jsme si po uvítání rozdali dárečky, které všechny moc potěšily.

Děti v papírových domečcích s rozvrhem do školy od UNUO dostali balení Actimelu, sušenky a kapsičky od Hami Česká republika, keksíky od Emco, šumivou koupel od KupKosmetiku.cz a časopis Sluníčko.

Maminky vybalovaly z tašek časopis Maminka, voňavý rakytníkový krém a sprchový gel od Weledy, suchý šampon a hrníček na kávu od Batiste, kokosové chipsy od NATU.cz, dáreček od BBOX/mimo.cz kosmetiku od Sebamed a relaxační koupel od TETESEPT/Kupkosmetiku.cz, proteinovou tyčinku od Emco, slevový kupon od Unuo, voucher na ošetření od Epilace Praha, arganové šampony a kondicionéry od Starlife.cz . No co vám budu povídat, na všechny dárečky, které měly díky VÁM si musely vzít extra kufr .

O děti, kterých bylo 27 ve věku od 2 měsíců do 5 let bylo postaráno během celého dne nabitým programem - od batikování, rozcvičky, vyrábění indiánských čelenek, až po cestu za pokladem a dětskou diskotékou s DJ a žabákem Kvakem.

A co jsme dělaly my, maminky? My si pěkně zahejbaly zadkem, a to hned 3x.

Poprvé s profesionálkou IFBB ElitePro Bikini Veronikou Zemanovou, poté s mojí maličkostí a na závěr s dvojnásobným bronzovým medailistou z LOH 2012 ,2016, rychlostním kajakářem Danielem Havlem.

A aby toho nebylo málo, daly jsme si "mamachallenge" kdo z koho - nevzbudit dítě, když se potichu plížím domu z party, nakrmit ho a po tmě najít mezi bordelem dudlík jsou ty jedinečné "skills", které zvládají jen opravdové mámy.

Každá účastnice této challenge si v cíli vylosovala 2 lístečky do nabité tomboly s dárky. A že jich bylo!

Za SUPER tombolu a dárky patří velké díky: Epilace Praha - první tři nejrychlejší získaly vouchery v hodnotě 10.000 Kč na ošetření laserovou epilací. Kine-max.cz - sportovní pomůcky v hodnotě 5.000 Kč, Weleda, Concept elektrospotřebiče - sonické čistící kartáčky na pleť, FEEDO.cz, Majastore.cz, UNUO.cz - vouchery na oblečení v hodnotě 3.000,-, NATU.cz, ATEX sportwear, Nakladatelství Svojtka, Človíčkov, Sebamed.

Za dokumentaci foto/video děkuji partě z NOTIGO, kterou tímto vřele doporučuji dále:) 

SPORTOVNÍ POBYT NA SLAPECH SE KONAL LETOS UŽ PRO VELKÝ ÚSPĚCH UŽ POTŘETÍ :)

VIDEO - https://www.youtube.com/watch?v=vJLXT0_4M5s&t=2s

Odkazy na fotogalerie a videa z akce zde:

Buď FIT s DNM 06/2019 FOTO, VIDEO 

Buď FIT s DNM 06/2018 FOTO, VIDEO

Buď FIT s DNM Halloween 2017 FOTO

Buď FIT s DNM 09/2017 FOTO

Z první akce se ty amatérský fotky a záběry bohužel někde v GoPro ztratily :(


Jedná se o běh a cvičení pro maminky s dětmi, aby věděly, že dětmi svět nekončí a že se dá sportovat i s nimi :) Miluju pohyb a jako celoživotní sportovec po 7 mi letech závodního aerobiku a 6-ti letech rychlostní kanoistika mně začal bavit běh. Takže děti šup do kočáru a vybíhám:) Jsem vážně happy za to, že můžu motivovat a podporovat k hýbání se i další maminky.

Cvičení probíhá v rámci kruhového tréninku pod vedením profesionálních sportovců - mezi nimi se už představili Daniel Havel - rychlostní kanoistika (2x 3.místo na LOH 2012, 2016, a další), Martin Fuksa - rychlostní kanoistika (několikanásobný mistr světa a Evropy a světových pohárů, účastník LOH 2016), Jakub Špicar - rychlostní kanoistika (2x3.místo na MS 2017 a další), Lukáš Kusovský - rychlostní kanoistika (3.místo na MSJ), Anna Adamová Kožíšková - rychlostní kanoistika (mistryně světa v maratonu, několikanásobná vítězka ikonických závodů DUSI & FISH river maratonů v Africe), Jaroslav Černý - Kettlebell lifting (3.místo na MS)

Běhání maminek je i za přítomnosti děti v kočárku a byl pod taktovkou taktéž jak jinak než profesionálních sportovců - mezi nimi atletka, mílařka Tereza Čapková (účast na OH Londýn 2012), Kristiina Mäki - atletka, běžkyně na dlouhé tratě (držitelka několika českých i finských rekordů), Jan Souček - rychlostní kanoistika (trenér Dukly Praha, 3.místo na MS 2010 a 3.místo na ME 2009,2010)

Na akce dorazilo i několik významných hostů, mezi kterými byla moderátorka Lucie Šilhánová , dětská lékařka a blogerka Mudr. Michaela Knězková, , která na jedné z akcí měla přednášku o kurzech první pomoci pro malé děti. 

Celý tento projekt by nevznikl bez podpory hlavních partnerů, kterým jsou  Nutrilon Česká republika, Hami Česká republika a STARLIFE.  

Dalšími partnery, kteří akci podporují svými produkty a dárky pro maminky jsou: Feedo.cz , Weleda, Lego Duplo, Mimmo, KupKosmetiku.cz, LiLyLu, JakoMama.cz, Labeta, Nakladatelství Svojtka, Slevomat.cz, LOVI, MonPeri, STORM, DM a další :)

V roce 2019 se uskutečnila akce v červnu za hoodně horkého letního dne. Ale ani to neodradilo 72 maminek a jednoho tatínka, kteří se do sportování pustili s vervou.  Makali pod vedením dvojnásobného bronzového olympionika Daniela Havla, trenérkou Veronikou Zemanovou IFBB Bikini Fitness, která byla účastnicí prestižního závodu Bikini Fitness v JAR. Mistryní světa ve sportovním aerobiku a trenérkou Veronikou Šindelářovou a čtveřici uzavřela Anna Adamová Kožíšková, mistryně světa v maratonu, několikanásobná vítězka ikonických závodů DUSI & FISH river maratonů v Africe. 

Mezi hosty se tentokrát ukázaly další mamablogerky -  Alice Mámou Stylově, Kristýnka Christie & Babies a Andrea - Andrea Tengler a majitelka MamaPocket. 

Hlavními partnery akce: Nutriklub Česká republika, Hami Česká republika, HALLS, STORM, Epilace Praha, Philips Česká republika, Weleda, Lego Duplo, Človíčkov, Urbanlux.cz,  mimmo, KupKosmetiku.cz, Canpol babies, TATE, PrettyPrecious.cz, Klarartphotography